loader image

جستجو

Biden's lead against Trump in the polls

هیل:
پیشتازی بایدن در برابر ترامپ در نظرسنجی‌ها

مرکز مطالعات سورین

چکیده

نشریه«هیل» در یادداشت تازه خود به پیشتازی بایدن در برابر ترامپ در نظرسنجی‌ها خبر داد.

فهرست مطالب

به‌گزارش مرکز مطالعات سورین، نشریه هیل در یادداشت تازه خود خبر داد: در حالی که محبوبیت جو بایدن همچنان در حال بازگشت از پایین‌ترین سطح در تابستان است، نظرسنجی جدید یاهونیوز/ یوگاو نشان می‌‌دهد وی در رقابت دوباره در سال 2024 از دونالد ترامپ پیشی گرفته که بیشترین اختلاف از ماه مارس است.

دلایل احتمالی افزایش محبوبیت او کاهش قیمت بنزین و تصویب قانون کاهش تورم را شامل می‌شود که هزینه داروهای تجویزی، وسایل نقلیه الکتریکی، پنل های خورشیدی و سایر مقررات را کاهش می‌‌دهد.

این نظرسنجی میان 1 هزار و 634 بزرگسال آمریکایی و از دوم تا ششم سپتامبر، بلافاصله پس از یک سخنرانی مبارزاتی در ساعات اولیه پنجشنبه گذشته، که در آن بایدن ترامپ و جمهوری‌خواهان MAGA را افراطی خواند که «بنیاد جمهوری ما را تهدید می‌‌کنند»، انجام شده است.

این نظرسنجی نشان داد اگر انتخابات ریاست‌جمهوری‌‌ بعدی «امروز برگزار می‌‌شد»، 48 درصد از رأی‌دهندگان‌‌ ثبت‌نام شده، بایدن را انتخاب خواهند کرد.

در حالی که 42 درصد ترامپ را انتخاب می‌‌کنند. این برتری 6 درصدی جدید بایدن 3 درصد از برتری او در نظرسنجی قبلی یاهونیوز/ یوگاو بیشتر است که در اواخر ماه آگوست انجام شد.

(بایدن 45 درصد، ترامپ 42 درصد) و 4 درصد از میانگین پیشتازی او در همه نظرسنجی‌هایی که یاهونیوز/ یوگاو بین آوریل و جولای (بایدن 44 درصد، ترامپ 42 درصد) انجام شده، بهتر است. حاشیه خطای این نظرسنجی تقریباً 2.6 درصد است.

آخرین باری که بایدن در نظرسنجی یاهونیوز/ یوگاو با 6 درصد یا بیشتر در میان رأی‌دهندگان‌‌ ثبت‌نام شده از ترامپ پیشی گرفت.

در مارس سال 2022 بود (بایدن 47 درصد در مقابل ترامپ 39 درصد). زمان قبل از آن در می سال 2021 بود (بایدن 48 درصد در مقابل ترامپ 39 درصد). موضوع قابل‌توجه این است که حمایت امروز بایدن (48 درصد) با بالاترین سطح قبلی مطابقت دارد.

هیچ‌کدام از این نتایج به این معنی نیست که بایدن 100 درصد ترامپ را در سال 2024 شکست می‌‌دهد.